Încărcător rețea Joyroom JR-TCG13 GaN, 45W, PD, PPS, 1xUSB-C, Negru
70,00 lei
În stoc
SKU:
6956116729325
Categorii: Încărcătoare rețea, Joyroom
Brand: JoyRoom
GTIN: 6956116729325
MPN: JR-TCG13
Marcă:JoyRoom
GTIN: 6956116729325
MPN: JR-TCG13
Marcă:JoyRoom
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Joyroom JR-TCG13 GaN, 45W, PD, PPS, 1xUSB-C, Negru
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 105 g |
|---|---|
| Brand | JoyRoom |
| EAN | 6956116729325 |
| Cod produs / MPN | JR-TCG13 |
| Număr porturi | 1 |
| Tip port | 1xUSB-C |
| Putere de ieșire | 45W |
| Amperaj | 3A |
| Tehnologie încărcare | GaN, Power Delivery (PD) 3.0, PPS, Quick Charge (QC) 3.0 |
| Culoare | Negru |
| Material | PC ignifug V0 |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii