Încărcător rețea Honor HN-200500EP2, 100W, SuperCharge, USB-C, Alb
165,00 lei
În stoc
SKU:
6936520853045
Categorii: Honor, Încărcătoare rețea
Brand: Honor
GTIN: 6936520853045
MPN: HN-200500EP2
Marcă:Honor
GTIN: 6936520853045
MPN: HN-200500EP2
Marcă:Honor
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Honor HN-200500EP2, 100W, SuperCharge, USB-C, Alb
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 145 g |
|---|---|
| Brand | Honor |
| EAN | 6936520853045 |
| Cod produs / MPN | HN-200500EP2 |
| Număr porturi | 1 |
| Tip port | 1xUSB-C |
| Putere de ieșire | 100W |
| Amperaj | 6A |
| Tehnologie încărcare | Honor SuperCharge, Power Delivery, SCP |
| Culoare | Alb |
| Material | PC de înaltă densitate |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii