Încărcător rețea Devia RLC-380 Rocket, 20W, Power Delivery, USB-C, Alb
30,00 lei
În stoc
SKU:
6938595351235
Categorii: Devia, Încărcătoare rețea
Brand: Devia
GTIN: 6938595351235
MPN: RLC-380
Marcă:Devia
GTIN: 6938595351235
MPN: RLC-380
Marcă:Devia
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Devia RLC-380 Rocket, 20W, Power Delivery, USB-C, Alb
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 55 g |
|---|---|
| Brand | Devia |
| EAN | 6938595351235 |
| Cod produs / MPN | RLC-380 |
| Număr porturi | 1 |
| Tip port | 1xUSB-C |
| Putere de ieșire | 20W |
| Amperaj | 3A |
| Tehnologie încărcare | Power Delivery (PD) 3.0 |
| Culoare | Alb |
| Material | PC ignifug V0 |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii