Încărcător rețea Samsung EP-T4511 Super Fast Charging 2.0, 45W, Negru
125,00 lei
În stoc
SKU:
8806097039709
Categorii: Încărcătoare rețea, Samsung
Brand: Samsung
GTIN: 8806097039709
MPN: EP-T4511NBEGEU
Marcă:Samsung
GTIN: 8806097039709
MPN: EP-T4511NBEGEU
Marcă:Samsung
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Samsung EP-T4511 Super Fast Charging 2.0, 45W, Negru
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 115 g |
|---|---|
| Brand | Samsung |
| EAN | 8806097039709 |
| Cod produs / MPN | EP-T4511NBEGEU |
| Număr porturi | 1 |
| Tip port | 1xUSB-C |
| Putere de ieșire | 45W |
| Amperaj | 5A |
| Tehnologie încărcare | PPS, Power Delivery (PD) 3.0 (Super Fast Charging 2.0) |
| Culoare | Negru |
| Material | PC ignifug V0 |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii