Încărcător rețea Dudao A4EU, 10.5W, 2.1A, USB-A, Alb
20,00 lei
În stoc
SKU:
6976625331963
Categorii: Dudao, Încărcătoare rețea
Brand: Dudao
GTIN: 6976625331963
MPN: A4EU
Marcă:Dudao
GTIN: 6976625331963
MPN: A4EU
Marcă:Dudao
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Dudao A4EU, 10.5W, 2.1A, USB-A, Alb
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 40 g |
|---|---|
| Brand | Dudao |
| EAN | 6976625331963 |
| Cod produs / MPN | A4EU |
| Număr porturi | 1 |
| Tip port | 1xUSB-A |
| Putere de ieșire | 10.5W |
| Amperaj | 2.1A |
| Tehnologie încărcare | Standard Charge |
| Culoare | Alb |
| Material | PC + ABS ignifug |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii