Încărcător rețea Devia EA457 GRS GaN, 30W, PD 3.0, USB-C, Alb
50,00 lei
Stoc epuizat
SKU:
6938595386817
Categorii: Devia, Încărcătoare rețea
Brand: Devia
GTIN: 6938595386817
MPN: EA457
Marcă:Devia
GTIN: 6938595386817
MPN: EA457
Marcă:Devia
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Devia EA457 GRS GaN, 30W, PD 3.0, USB-C, Alb
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 65 g |
|---|---|
| Brand | Devia |
| EAN | 6938595386817 |
| Cod produs / MPN | EA457 |
| Număr porturi | 1 |
| Tip port | 1xUSB-C |
| Putere de ieșire | 30W |
| Amperaj | 3A |
| Tehnologie încărcare | GaN, Power Delivery (PD) 3.0 |
| Culoare | Alb |
| Material | PC ignifug V0 |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii