Încărcător rețea Xiaomi BHR07ZBEU, 90W HyperCharge, 1xUSB-A, Alb
125,00 lei
În stoc
SKU:
6932554435943
Categorii: Încărcătoare rețea, Xiaomi
Brand: Xiaomi
GTIN: 6932554435943
MPN: BHR07ZBEU
Marcă:Xiaomi
GTIN: 6932554435943
MPN: BHR07ZBEU
Marcă:Xiaomi
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Xiaomi BHR07ZBEU, 90W HyperCharge, 1xUSB-A, Alb
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 150 g |
|---|---|
| Brand | Xiaomi |
| EAN | 6932554435943 |
| Cod produs / MPN | BHR07ZBEU |
| Număr porturi | 1 |
| Tip port | 1xUSB-A |
| Putere de ieșire | 90W |
| Amperaj | 6.1A |
| Tehnologie încărcare | Xiaomi HyperCharge, Power Delivery, Quick Charge |
| Culoare | Alb |
| Material | PC de înaltă densitate |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii