Încărcător rețea Forever TC-06-65CC GaN, 65W, 2xUSB-C, PD, Alb
99,90 lei
În stoc
SKU:
5907457732537
Categorii: Forever, Încărcătoare rețea
Brand: Forever
GTIN: 5907457732537
MPN: TC-06-65CC
Marcă:Forever
GTIN: 5907457732537
MPN: TC-06-65CC
Marcă:Forever
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Forever TC-06-65CC GaN, 65W, 2xUSB-C, PD, Alb
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 120 g |
|---|---|
| Brand | Forever |
| EAN | 5907457732537 |
| Cod produs / MPN | TC-06-65CC |
| Număr porturi | 2 |
| Tip port | 2xUSB-C |
| Putere de ieșire | 65W |
| Amperaj | 3.25A |
| Tehnologie încărcare | GaN, Power Delivery (PD) 3.0, Quick Charge (QC) 4.0 |
| Culoare | Alb |
| Material | PC de înaltă densitate |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii