Încărcător rețea Dudao A27, 25W, Power Delivery 3.0, USB-C, Alb
25,00 lei
În stoc
SKU:
6976625334124
Categorii: Dudao, Încărcătoare rețea
Brand: Dudao
GTIN: 6976625334124
MPN: A27
Marcă:Dudao
GTIN: 6976625334124
MPN: A27
Marcă:Dudao
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Dudao A27, 25W, Power Delivery 3.0, USB-C, Alb
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 55 g |
|---|---|
| Brand | Dudao |
| EAN | 6976625334124 |
| Cod produs / MPN | A27 |
| Număr porturi | 1 |
| Tip port | 1xUSB-C |
| Putere de ieșire | 25W |
| Amperaj | 3A |
| Tehnologie încărcare | Power Delivery (PD) 3.0 |
| Culoare | Alb |
| Material | PC ignifug V0 |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii