Set Încărcător rețea Dudao A27MAXCEU, 35W, PD + Cablu USB-C 1m, Negru
45,00 lei
În stoc
SKU:
6977196682928
Categorii: Dudao, Încărcătoare rețea
Brand: Dudao
GTIN: 6977196682928
MPN: A27MAXCEU
Marcă:Dudao
GTIN: 6977196682928
MPN: A27MAXCEU
Marcă:Dudao
Descriere
Descriere
Set Încărcător rețea Dudao A27MAXCEU, 35W, PD + Cablu USB-C 1m, Negru
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 112 g |
|---|---|
| Brand | Dudao |
| EAN | 6977196682928 |
| Cod produs / MPN | A27MAXCEU |
| Număr porturi | 2 |
| Tip port | 1xUSB-C, 1xUSB-A |
| Putere de ieșire | 35W |
| Amperaj | 3A |
| Tehnologie încărcare | Power Delivery (PD) 3.0, PPS |
| Culoare | Negru |
| Material | PC ignifug V0, TPE |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii