Încărcător rețea Tactical B130101-E, 30W, PD, USB-C, Negru/Galben
50,00 lei
În stoc
SKU:
8596311298905
Categorii: Încărcătoare rețea, Tactical
Brand: Tactical
GTIN: 8596311298905
MPN: B130101-E
Marcă:Tactical
GTIN: 8596311298905
MPN: B130101-E
Marcă:Tactical
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Tactical B130101-E, 30W, PD, USB-C, Negru/Galben
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 60 g |
|---|---|
| Brand | Tactical |
| EAN | 8596311298905 |
| Cod produs / MPN | B130101-E |
| Număr porturi | 1 |
| Tip port | 1xUSB-C |
| Putere de ieșire | 30W |
| Amperaj | 3A |
| Tehnologie încărcare | Power Delivery (PD) 3.0 |
| Culoare | Negru, Galben |
| Material | PC ignifug V0 |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii