Încărcător rețea Baseus CCGP090201 GaN5 Pro, 100W, PD 3.0, PPS, 1xUSB-C 1xUSB-A, Negru
250,00 lei
În stoc
SKU:
6932172608958
Categorii: Baseus, Încărcătoare rețea
Brand: Baseus
GTIN: 6932172608958
MPN: CCGP090201
Marcă:Baseus
GTIN: 6932172608958
MPN: CCGP090201
Marcă:Baseus
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Baseus CCGP090201 GaN5 Pro, 100W, PD 3.0, PPS, 1xUSB-C 1xUSB-A, Negru
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 229 g |
|---|---|
| Brand | Baseus |
| EAN | 6932172608958 |
| Cod produs / MPN | CCGP090201 |
| Număr porturi | 2 |
| Tip port | 1xUSB-C, 1xUSB-A |
| Putere de ieșire | 100W |
| Amperaj | 5A |
| Tehnologie încărcare | GaN5 Pro, Power Delivery (PD) 3.0, Quick Charge (QC) 4.0+, AFC, PPS |
| Culoare | Negru |
| Material | PC de înaltă densitate |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii