Încărcător rețea Honor HN-200330E00, 66W, SuperCharge, USB-A, Alb
65,00 lei
Stoc epuizat
SKU:
8596311307423
Categorii: Honor, Încărcătoare rețea
Brand: Honor
GTIN: 8596311307423
MPN: HN-200330E00
Marcă:Honor
GTIN: 8596311307423
MPN: HN-200330E00
Marcă:Honor
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Honor HN-200330E00, 66W, SuperCharge, USB-A, Alb
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 110 g |
|---|---|
| Brand | Honor |
| EAN | 8596311307423 |
| Cod produs / MPN | HN-200330E00 |
| Număr porturi | 1 |
| Tip port | 1xUSB-A |
| Putere de ieșire | 66W |
| Amperaj | 6A |
| Tehnologie încărcare | Honor SuperCharge, SCP, FCP |
| Culoare | Alb |
| Material | PC ignifug V0 |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii