Încărcător rețea Samsung EP-T6010, 60W, Power Delivery, 1xUSB-C, Negru
165,00 lei
Stoc epuizat
SKU:
8806097735618
Categorii: Încărcătoare rețea, Samsung
Brand: Samsung
GTIN: 8806097735618
MPN: EP-T6010NBEGWW
Marcă:Samsung
GTIN: 8806097735618
MPN: EP-T6010NBEGWW
Marcă:Samsung
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Samsung EP-T6010, 60W, Power Delivery, 1xUSB-C, Negru
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 130 g |
|---|---|
| Brand | Samsung |
| EAN | 8806097735618 |
| Cod produs / MPN | EP-T6010NBEGWW |
| Număr porturi | 1 |
| Tip port | 1xUSB-C |
| Putere de ieșire | 60W |
| Amperaj | 3A |
| Tehnologie încărcare | Power Delivery (PD) 3.0 |
| Culoare | Negru |
| Material | PC ignifug V0 |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii