Încărcător rețea Xiaomi BHR07SLEU, 45W Turbo Charge, 1xUSB-A, Alb
72,00 lei
Stoc epuizat
SKU:
6932554423605
Categorii: Încărcătoare rețea, Xiaomi
Brand: Xiaomi
GTIN: 6932554423605
MPN: BHR07SLEU
Marcă:Xiaomi
GTIN: 6932554423605
MPN: BHR07SLEU
Marcă:Xiaomi
Descriere
Descriere
Încărcător rețea Xiaomi BHR07SLEU, 45W Turbo Charge, 1xUSB-A, Alb
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Greutate | 100 g |
|---|---|
| Brand | Xiaomi |
| EAN | 6932554423605 |
| Cod produs / MPN | BHR07SLEU |
| Număr porturi | 1 |
| Tip port | 1xUSB-A |
| Putere de ieșire | 45W |
| Amperaj | 4.1A |
| Tehnologie încărcare | Xiaomi Turbo Charge, Power Delivery, Quick Charge |
| Culoare | Alb |
| Material | PC ignifug V0 |
Recenzii (0)
Adăugați o recenzie
You must be logged in to post a review
Log In

Recenzii
Nu există încă recenzii